Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v Popmuseu

Výstavy v Popmuseu

Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v Popmuseu

Od 18.5.2023 do 19.9.2023

Junior klub Na Chmelnici není potřeba představovat. Výstava o něm do Kaštanu doputovala z Malostranské Besedy, zde ji uvidíte v rozšířené verzi. K základnímu menu nabídneme mimo jiné projekce dobových záznamů a další povyražení (včetně možnosti posedět na pravé chmelnické židli).

Protože Junior klub Na Chmelnici (1981–1995) byl zjevení. Vlajková loď pražského klubového života osmdesátých let minulého století, a důležitá část pražské klubové mapy první poloviny let devadesátých. Její věhlas sahal daleko za hranice hlavního města. Výstava o ostrůvku svobody v prvním patře nenápadného domu na Žižkově je rozšířenou verzí výstavy, která do KC Kaštan doputovala z Malostranské Besedy. K základnímu menu nabídneme mimo jiné projekce dobových záznamů a další povyražení, včetně možnosti posedět na pravé chmelnické židli.

Výstava potrvá do16. 9. 2023

Doprovodné akce:

31. května – Tenkrát v Praze (2022) – film

15. června – Tenkrát v Praze (2022) – film

6. září – Ztracené iluze – koncert

Tenkrát na ChmelniciTenkrát na ChmelniciTenkrát na ChmelniciTenkrát na ChmelniciTenkrát na ChmelniciTenkrát na Chmelnici