2. ZÁŘÍ OTVÍRÁME ! - Novinky Popmusea

2. ZÁŘÍ OTVÍRÁME !

1.9.2009

Otvírací doba se, až na výjimky, nemění. Otevřeno je tedy od středy do neděle v 16:00–20:00. Pokud byste nás chtěli navštívit mimo otvírací dobu, zavolejte, domluvíme se (platí pro větší skupiny, školy atd.).

Ve středu 16. září[ proběhne v Popmuseu Den otevřených dveří (v rámci akce Týden zdravé Šestky). Otevřeno je mimořádně od 10:00 do obvyklých 20:00, vstup zdarma.

V říjnu nás čekají dvě výstavy. První otevřeme 11. října ve Vagonu u příležitosti vzácného vystoupení českých rocknrollových veteránů, skupiny Sputnici. Pracovni název výstavy je Průkopníci českého rocknrollu. Druhou výstavu otevřeme 27. října v Kaštanu. Představíme „remixovanou“, rozšířenou verzi výstavy Devětaosmdesátej (dosud ve Vagonu). Součástí vernisáže bude koncert tria Prokop-Andršt-Hrubý.

To je prozatím vše. Těšíme se na shledanou.