...ale on už poslouchá Jethro Tull - Novinky Popmusea

...ale on už poslouchá Jethro Tull

5.7.2021

Před třiceti lety měli v Praze premiéru Jethro Tull. Skupina s výjimečným postavením v panteonu českých rockových fanoušků, což ostatně potvrdila vyprodaná Sportovní hala a vřelé přijetí Iana Andersona & comp. Byl to hezký a v dobovém kontextu dost významný koncert: a i když k nám pak přijeli ještě mockrát, zde platí, že poprvé je to vždycky nejkrásnější.

Autory fotografií z archivu Popmusea jsou Daniel Vojtíšek a Jiří Hanke. Lístek si koupil Radek Diestler ve stánku na Karláku za úspěšně složenou zkoušku ze starověku, a ještě ho má schovanej.

P.S.: Rekonstrukce koncertu proběhne ve čtvrtek 15. července v pořadu Depozitář Popmusea na Radiu Beat.