BYL TO ROKENROL, A NE ŽE NE! - Novinky Popmusea

BYL TO ROKENROL, A NE ŽE NE!

22.9.2010

[img w=40%]vanek1.jpg[/img]

Takhle vypadá pokřtěná kniha. Během večera změnily takřka všechny výtisky majitele.

[img w=40%]vanek2.jpg[/img]

Autor osobně. V druhém plánu kmotr knihy.

[img w=40%]vanek3.jpg[/img]

Obecenstvo a kus autora. V druhém plánu, za congy z pozůstalosti Karla Zicha, se nese křtící truňk.

[img w=40%]vanek5.jpg[/img]

Dramatické persony: zleva Oldřich Tůma (ředitel Ústavu soudobých dějin AVČR), Miroslav Vaněk (autor), Vojtěch Lindaur (kmotr), MC Opekar (za Popmuseum).

[img w=40%]vanek6.jpg[/img]

Speciální menu jen pro tento večer, tentokrát na téma \"na jehlách\". Než se objevil první pilot z Holubovy letky, bylo fuč.

[img w=40%]vanek7.jpg[/img]

Zatímco část obecenstva hoduje, ve vedlejší místnosti sleduje několik prominentů derby Slavia - Sparta aneb \"Neviděl jsem votravnějších zápasů,
než jaký poskytujou letenští leadři\" (Karel Poláček, Muži v offsidu, 1931)

[img w=40%]vanek8.jpg[/img]

V expozici bylo dost nahuštěno. Nahoře v sálu taky.

[img w=40%]vanek9.jpg[/img]

Největší překvapení celé akce. Pán vpravo je pan Chovan, jedna z mániček na obálce knihy. O akci se dozvěděl jako každý řadový občan z hromadných sdělovacích prostředků a svým zjevením se šokoval všechny včetně autora.

[img w=40%]vanek12.jpg[/img]

Spousta lidí má na hlavě máslo. Tony knihu.

Poděkování: Magdaleně Lindaurové za catering, Garáži za bigbít, děčínské úderce za včasné ohlášení narušitele, a všem, kteří přišli, za to, že přišli.

A upozorňujeme, že už příští čtvrtek propukne v Popmuseu další večírek, tentokrát bluesový. Bližší informace záhy.