BYLA NOC. VLAHÁ. MUZEJNÍ. - Novinky Popmusea

BYLA NOC. VLAHÁ. MUZEJNÍ.

14.6.2010

Nejprve poděkování všem, kteří do Kaštanu našli cestu. Návštěva byla, jak říká jeden spřátelený promotér \"lichotná\", autobusy pumpovaly do muzea mohutné davy, rekord z roku 2008 byl atakován.

Při vernisáži výstavy Bigbít revisited zápolili jsme s celodenní průtrží mračen. Tuto akci poznamenalo tropické klima, které celý den panovalo: Kaštan, najmě sál, proměnil se tak v parní lázně. Díky, že jste to překousli.

Poděkování patří též vokálně-instrumentálnímu ansámblu JetBeat za tři bloky a jejich obsah. Repertoár případný, provedení - s příhlédnutím ke klimatickým podmínkám v sále - v I.a kvalitě. K poznámce o besídce mateřské školky, umístěné na stránkách souboru: nebyl čas lámat si hlavu, jak po filmové projekci odstranit ke stěně sálu židli i se sedícím návštěvníkem.

P.S.: fotografie nejpozději v úterý. Kdybyste měli nějaké své a chtěli se podělit, posílejte je na info@popmuseum.cz. Předem děkujeme a těšíme se nashledanou.