BYLO TO KRÁSNÉ (A NĚBOLO TO ZLÉ, SLEČNA...) - Novinky Popmusea

BYLO TO KRÁSNÉ (A NĚBOLO TO ZLÉ, SLEČNA...)

12.11.2022

Celkem jsme čekali, že by na vernisáž mohli přijít lidi. Ale že se jich sejde tolik… Pokud to někomu připadlo nekomfortní a moc kontaktní, tak pardon. A při normální prohlídce je to bez mačkání.

Ale jinak… na naší straně velká spokojenost a doufám, že i na straně p.t. návštěvnictva.

Vernisáž výstavy k osmdesátinám Marty Kubišové slovem i obrazem.Vernisáž výstavy k osmdesátinám Marty Kubišové slovem i obrazem.Vernisáž výstavy k osmdesátinám Marty Kubišové slovem i obrazem.Vernisáž výstavy k osmdesátinám Marty Kubišové slovem i obrazem.Vernisáž výstavy k osmdesátinám Marty Kubišové slovem i obrazem.Vernisáž výstavy k osmdesátinám Marty Kubišové slovem i obrazem.Vernisáž výstavy k osmdesátinám Marty Kubišové slovem i obrazem.Vernisáž výstavy k osmdesátinám Marty Kubišové slovem i obrazem.