ČERVNOVÉ NOVINKY NA NAŠEM WEBU - Novinky Popmusea

ČERVNOVÉ NOVINKY NA NAŠEM WEBU

22.6.2021

Máme tady nějaké aktualizace, úpravy, doplňky apod.

Za prvé jsme z minulého roku doplnili výstavu Devadesátej revisited v digitální podobě.

Ale především: do sekce Výstavy přibyla dokumentace série výstav, které náš člen Mirek Balák (ano, jeden z autorů epochálního Českého rocku na gramofonových deskách 1960–97 alias Žluté bible, jednoho ze základních kamenů české rockové historiografie) připravil „s trochou pomoci přátel“ ve Stereo – Vinyl Culture Shopu v Brně, spřízněném brněnském obchodě s hudbou.

Zatím jsme vám je vyskládali všechny na začátek, postupně je zařadíme chronologicky.

A zítra vám představíme aktuální počin na toto téma, výstavu k šedesátinám skupiny Synkopy 61. Jinak pokud se divíte, kde je výstava o Vladimíru Mertovi, která byla k vidění na starém webu: vzhledem k tomu, že od září bude opět k vidění v Kaštanu, jsme ji na webu jsme zatím uklidili do virtuálního depozitáře.