CO NÁS ČEKÁ A NEMINE (A VÁS TAKY NE) - Novinky Popmusea

CO NÁS ČEKÁ A NEMINE (A VÁS TAKY NE)

8.4.2010

Odpověď zní: dvě výstavy na podobné téma. Rok 2010 je rokem reprízy seriálu Bigbít – a jak to tak vypadá, díky rozličným mistrovstvím čehokoli v čemkoli se reprízy potáhnou celý rok – a i výstavní činnost muzea se tomu přizpůsobí. Alespoň teď na jaře.

V klubu VAGON vystřídá Průkopníky českého rocknrollu výstava CO BYLO A BUDE V SERIÁLU BIGBÍT, která představí protagonisty jednotlivých dílů seriálu. Datum zpřístupnění upřesníme.

V KC KAŠTAN pak bude na sklonku jara otevřena výstava s pracovním názvem BIGBÍT: JAK VZNIKAL TV DOKUMENT. Součástí večera bude na 99% koncert skupiny Blue Effect (Radim Hladík byl kmotrem dokumentu, takže kdo jiný) a křest rozšířeného vydání knihy Bigbít autorů Vojtěcha Lindaura a Ondřeje Konráda (první vydání pod názvem Život v tahu Tvorba 1990, druhé Torst 2001). Do diářů si laskavě zaneste datum 2. června.

Podrobnosti přineseme záhy.