DĚKUJEM, BYLO TO KRÁSNÉ!  - Novinky Popmusea

DĚKUJEM, BYLO TO KRÁSNÉ!

3.6.2010

Někdy v šest se z příšerného deště vynořil Radim Hladík. \"Tady jsem jednou hrál,\" pravil poté, co se rozhlédl. \"Na zakládajícím sjezdu, ne?\" připomněl kdosi slavné tradice domu U kaštanu, kde se Popmuseum nachází. \"No jistě!\", nenechal se zaskočit malý velký muž. \"Soudruh Pecka tady byl...\"

Celodenní slejvák vyvolal obavy, kolik lidí bude vážit v tomhle nečase (nebo slotě, jasně) cestu do Břevnova. Nakonec se sešla velice solidní návštěva, plno bylo v expozici i nahoře v sále. Všem, najmě přespolním, děkujeme, že se nenechali odradit klimatickým zvěrstvem a dorazili.

Blue Effect hrál unplugged (a krásně), woodstocké chili zmizelo z menu jako první a vzápětí všechno ostatní, jako kdyby se expozicí prohnala Holubova letka. Fotografie z povedeného večera pověsíme o víkendu.

To je zatím vše, uvidíme se o muzejní noci. Nebo i jindy.

P.S.: není to všechno. Zvláštní ocenění za catering putuje na adresu sl. M. Lindaurové (http://www.i-kucharka.cz/).