HANSPAULKA HOUTYŠ, OH YEAH! - Novinky Popmusea

HANSPAULKA HOUTYŠ, OH YEAH!

25.5.2011

Dřív nebo později to přijít muselo. Popmuseum sídlí na Praze 6. A na Praze 6, nějaké tři kilometry na severovýchod, leží Hanspaulka. Čtvrť, která byla domovem jednoho z nejzajímavějších lokálních společenství v historii českého popu.

[img w=40%]zizen.jpg[/img]

[img w=40%]houtys.jpg[/img]

[img w=40%]houtys2.jpg[/img]

[img w=40%]navipapaya.jpg[/img]

[img w=40%]zlutak.jpg[/img]

[i]Žízeň, 2x Houtyš, Navi Papaya a Žlutý pes[/i]

Bluesberry, Žlutý pes, Nerez, Yo Yo Band či různé sestavy Ivana Hlase, ti všichni odsud pocházeli nebo se scházeli v proslulém hostinci U Tyšerů alias Houtyši, hlavním stanu hanspaulské (nejen) hudební komunity. Výstava Popmusea představí všechna ta skvělá společenství (ale i ty, na které se neprávem zapomnělo), jejich hudbu, akce, literární či sportovní akce, mnohdy s velmi překvapivými souvislostmi.

[img w=40%]bluesberry79.jpg[/img]

[img w=40%]bluesberryhome.jpg[/img]

[i]2x Bluesberry[/i]

Vernisáž výstavy proběhne ve čtvrtek [b]2.června v 18:30[/b] v sídle Popmusea v KC Kaštan. Ku zdaru večera přispějí svým koncertem i [b]Bluesberry[/b]: a) letos slaví 40 let, b) kdo taky jiný, že?