Kniha Dekáda naplno byla důstojně pokřtěna

Kmotry knihy byl Honza Dědek a Blanka Šrůmová

7.12.2023

Včerejší večer přinesl devadesátkově uvolněné setkání pamětníků této divoké doby. Byli Mezi nimi i kmotři knihy Radka Diestlera Dekáda naplno-Blanka Šrůmová a Honza Dědek. Vyvrcholením události pak bylo krátké vystoupení Miroslava Waneka, který v minimalistickém duchu odehrál skladbu jak dělanou pro náš muzejní projekt Popmuseum Stage. V průběhu večera zazněla spousta zábavných historek, návštěvníci živě vzpomínali jak u fotek a plakátů, tak i u dokumentu připraveného speciálně pro tuto výstavu. Od příštího týdne bude výstava doplněna také o audiokomentář.

Potrvá do 29. 2. 2023.