Komentovaná prohlídka s Markem Flakem

Komentovaná prohlídka s Markem Flakem

23.2.2024

Zakládat prodejní síť vstupenek v době, kdy nebyl internet byl pěkně tvrdý oříšek. Měli jsme to štěstí, že nám o tom z první ruky povyprávěl člověk, který byl při tom. V příloze si můžete poslechnout audiokomentář, ve kterém Marek Flak a Mojmír Kopečný vzpomínají, jak tehdejší Tiketpro (tenkrát ještě bez C) zakládali pod vedením Serge Grimaux.

Na včerejší komentované prohlídce se sešla parta spolužáků ze SPŠ elektrotechnické v Ječné, kteří obdivovali naše archiválie a během projekce zavzpomínali na zachycené koncerty, kterých se v devadesátkách zúčastnili. Třešinkou na dortu byla hra na theremin, kterou nás několik spolužáků počastovalo.

Komentovaná prohlídka s Markem FlakemKomentovaná prohlídka s Markem FlakemKomentovaná prohlídka s Markem FlakemKomentovaná prohlídka s Markem FlakemKomentovaná prohlídka s Markem Flakem

ticketpro.mp3 (25,4 MB)