Popmuseum, výstava Holýšov, západočeský rock, big beat

NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!

27.9.2021

Idea výstavy vznikla už dávno před covidem jako důsledek vřelých vztahů našeho institutu s Ústavem soudobých dějin AV ČR. Jedna z místních pracovnic je z Holýšova, téma jejího výzkumu je západočeský bigbít, a tak se nelze divit, že na konci roku 2019 byla, jak se říká, ruka v nohávě.

Pak do toho vlítl čínský státní dárek, a celá výstava se posouvala do klidnějších časů. V sobotu byla v Domě dějin Holýšovska otevřena. Odpoledníček byl hojně navštíven, atmosféra znamenitá, Merklínský krokodýl dobře vyleželý (akorát brzy došel), a místní zábavová legenda Telefon předvedl všechny své proklatě známé kusy.

Kdybyste měli v tu stranu cestu, hoďte oko. Výstava je otevřena do 12. listopadu.

NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!NA ZÁPADNÍ FRONTĚ BEAT!