Bob Dylan, popmuseum, vernisáž

Věřili byste tomu?

30.5.2021

Vernisáž výstavy Mně se líbí Bob, to bylo něco, nad tím kroutíme hlavami ještě teď.

Totiž: že je v den vernisáže neskutečně hnusně (takže kdo by kam chodil), na to jsme si zvykli.

Že v den vernisáže prší i omluvenky, to taky.

Ale záludnost výpočetní techniky, která se projeví v několikahodinových aktualizacích programů, když chce člověk pustit projekci k výstavě, to tu ještě nebylo.

A že návštěvníci vernisáže tváří v tvář situaci vezmou režii večera do svých rukou a udělají si neplánovanou dylanovskou zpívanou – k níž nakonec přiloží ruku a hlas i jediný činovník muzea, způsobilý v téhle věci konat – to jsme přisámbůh ještě nezažili.

Když pak jiný činovník muzea o pár hodin později sto kilometrů od Kaštanu kvalifikovaně konverzuje s mongolským filmovým historikem na tramvajové refýži ve svém rodném městě, to už je vlastně jenom takové logické vyústění celého večera.

Tak takovéhle věci se nám dějí.

Zatím se ještě nic neděje.Aktualizace se načítají...Hraboš hraje The Times They Are A-Changin' jako pán.Zvítězili jsme!NEPOROUČÍME VĚTRU, DEŠTI, NIČEMU. ALE NEVADÍ.