Popmuseum  pokřtilo knihu Radka Diestlera Praha beatová

Nová kniha Radka Diestlera Praha beatová pokřtěna!

31.3.2023

Včera jsme v Popmuseu pokřtili průvodce po klubech, barech, zkušebnách, redakcích, hospodách, půjčovnách, bazarech a kulturácích – Praha beatová. 500 zastavení, 700 stran, 3 roky práce. Radek Diestler si za kmotry knihy pozval Václava Křístka a Miroslava Vaňka. Za Nakladatelství Academia knize popřála snadnou cestu do našich knihoven Marie Povýšilová. Tato Magical Mystery Tour po pražských rockových lokalitách je naprostou biblí všech muzikantů, fanoušků, pamětníků a účastníků minulého století.

Nová kniha Radka Diestlera Praha beatová pokřtěna!Nová kniha Radka Diestlera Praha beatová pokřtěna!Nová kniha Radka Diestlera Praha beatová pokřtěna!Nová kniha Radka Diestlera Praha beatová pokřtěna!Nová kniha Radka Diestlera Praha beatová pokřtěna!Nová kniha Radka Diestlera Praha beatová pokřtěna!