PRAŽSKÁ MUZEJNÍ NOC - OSTRÝ START DO NOVÉ SEZÓNY! - Novinky Popmusea

PRAŽSKÁ MUZEJNÍ NOC - OSTRÝ START DO NOVÉ SEZÓNY!

2.9.2013

Začínáme totiž Pražskou muzejní noci, přesunutou díky červnovým povodním na druhou záříjovou sobotu. Od 18:00 je pro vás přichystána výstava [b]A tuhle znáte? Populární hudba v českém kresleném humoru[/b], s několika bonusy jen pro ten dnešní den. O jejich povaze vás zpravíme v následujících dnech.

A co vás čeká na podzim? Nová výstava! Popmuseum uctí padesát let od vzniku Melodie, nejdůležitějšího hudebního časopisu, který kdy vycházel v českých zemích. Vernisáž výstavy proběhne 15. října.

Ještě dřív se ale Popmuseum představí mimo svou rodnou hroudu. Loňská výstava [b]50 let Olympic![/b] má 15. září premiéru v Mimoni, takže kdo to nestihl v Praze, může si udělat výlet do tohoto malebného města.