RYVO/LOVE

RYVO/LOVE

28.9.2023

Obvykle se v ten den zmrví počasí. Temperatura klesá exponenciálně. Z nebe padají, jak říkal zvěčnělý fotograf Vojtíšek, hovna s hákama. A jak zase psávali v nezapomenutelném devadesátkovém listu Polední telegraf, vítr má sílu mnoha dujců.

Přesně toho jsme se obávali. Vernisáž výstavy Ryvo Love byla naplánovaná jak do sálu, tak do zadního traktu Kaštanu. A čekali jsme, že by nemuselo být úplně málo lidí (zvláště poté, co se v posledních dnech před vernisáží množila hlášení typu „lajkujou to lidi až ze Žiliny“).

Nakonec všechno klaplo. Pokud jsme netrhli rekord v návštěvnosti vernisáže, tak jsme ho rozhodně atakovali. Počet přespolních enormní. Spousta pozoruhodných setkání, občas i třetího druhu. Hoboes Revival Alva věru na výši. Buffet neortodoxní, stylový (a zdá se, že se akci podařilo utajit před holubí letkou).

Sečteno a podtrženo, celkový dojem veskrze příznivý. Alespoň za nás. Šiřte a choďte!

Nová výstava poběží od soboty 23. 9. 2023

IMG_6484.MOV (42,9 MB)