Poslední doprovodná akce výstavy Jsme v Československu

Poslední doprovodná akce výstavy Jsme v Československu, že jo?

29.2.2024

Zde přinášíme pár záběrů z včerejší dernisáže. Devítičlenné psychedelic-punkové uskupení GOTT REVIVAL z malého pódia rozvibrovalo natřískaný sál Popmusea. Devadesátková Výstava Jsme v Československu, že jo? dostala vale na naše poměry neobvykle pompézním způsobem. Ale tak co, byli jsme v Československu, že jo?

Za námi je dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?Za námi je dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?Za námi je dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?Za námi je dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?Za námi je dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?Za námi je dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?Za námi je dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?Za námi je dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?

IMG_1484.MOV (71,1 MB)