Zahájení výstavy Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v Popmuseu

Zahájení výstavy Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v Popmuseu

18.5.2023

V úterý odpoledne obhlédl Karel Haloun – který celou akci Tenkrát Na chmelnici? Tentokrát v Popmuseu spískal – expozici a pravil „Konečně to vypadá jako výstava.“

Instalována byla v rekordně krátké době. Další rekord jsme zlomili v návštěvnosti vernisáže. Projevy byly střídmé, Břetislav Rychlík elegantně sejmul vetřevšího se opruza. Blues Session zimě navzdory zahrál několik libých písní. A potíže s kabely bránící spuštění oblíbeného Lexova sestřihu se záhy povedlo překonat.

Pěkné to bylo, a vy se přijďte podívat. Na výstavu nebo na doprovodné akce které brzy konkretizujeme.

foto: Miroslav Lédl

Zahájení výstavy Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v PopmuseuZahájení výstavy Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v PopmuseuZahájení výstavy Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v PopmuseuZahájení výstavy Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v PopmuseuZahájení výstavy Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v PopmuseuZahájení výstavy Tenkrát na Chmelnici, tentokrát v Popmuseu