Dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?

Dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo?

16.2.2024

Srdečně zveme na dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo? s koncertem Gott revival a projekcí filmu.

Termín akce: 28. 2. 2024

Line-up:

16:00 otevření Popmusea 18:00 zahájení dernisáže 18:30 – 19:30 koncert Gott revival 19:30 – 20:00 projekce filmu

KONCERT: Gott revival je známá pražská underground-psychadelic-šraml-punková kapela hrající ČS hity z 60. a 70. let. Ku příležitosti výstavy zazní i devadesátkové hity nebo alespoň starší hity v devadesátkovém provedení.

VÝSTAVA: sme v Československu, že jo? V 90. letech se česká pódia otevřela světu. Klasici i novicové světového rocku, popu, jazzu, etnické i taneční hudby, ti všichni si na nich takřka podávali dveře. Rolling Stones na Strahově? A dvakrát? U2 tamtéž? Metallica v Brně? Orb v areálu Pražského hradu? Prodigy na reklamní akci výrobců koncentrovaných lihovin? Gott v Popmuseu? To všechno se stalo?

PROJEKCE: v téměř hodinovém dokumentu zavítáme na všechny slavné i nechvalně slavné koncerty zahraničních skupin u nás v devadesátých letech. Vstupné dobrovolné

Zveme na dernisáž výstavy Jsme v Československu, že jo? 28. 2. 2024