NOVÁ VLNA SE STARÝM OBSAHEM - Výstavy Popmusea

Výstavy v Popmuseu

NOVÁ VLNA SE STARÝM OBSAHEM

Výstava prodloužena do 30.11.2008

Výstava byla připravena k 15. výročí nechvalně známého pamfletu, který zahájil poslední velký úder československého komunistického režimu proti nekonformním hudebním skupinám. Ten pak také dal výstavě název.

Součástí vernisáže byla veřejná zkouška obnovené Jasné páky, skupiny, která byla na hitparádě sekerníků nové vlny proklatě vysoko. Bylo to její první vystoupení po… 15 letech.

P.S.: dochovaná dokumentace výstavy je tentokrát dost ničemná, ale lepší něco než nic.

Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Výstava Nová vlna se starým obsahem.Plakát havlíčkobrodské skupiny Kejvavý koně od Karla Halouna.NOVÁ VLNA SE STARÝM OBSAHEMPlakát Hudby PrahaNOVÁ VLNA SE STARÝM OBSAHEMNOVÁ VLNA SE STARÝM OBSAHEMProslulý plakát Jasné páky od Karla Halouna.Plakát na jednu z proslulých přehlídek Františka Volfa v Ostrově.Z vernisáže.NOVÁ VLNA SE STARÝM OBSAHEMNOVÁ VLNA SE STARÝM OBSAHEMNOVÁ VLNA SE STARÝM OBSAHEMHraboš jako kurátor výstavy vykládá cosi Rosamund Johnston, skotské historičce a novinářce. Jasná páka z doslechu!Jasná pákaJasná pákaPetr Váša co frontman Jasné pákyJasná pákaJasná pákaJasná pákaJasná pákaPetr Nikolaev, autor proslulého filmu Praga caput regni, byl také hostem vernisáže.