PŘIŠLI VČAS (i s křížkem po funuse) - Výstavy Popmusea

Výstavy v Popmuseu

PŘIŠLI VČAS (i s křížkem po funuse)

Zahájení: 25.1.2011. Ukončení: 13.3.2011.

Tahle výstava navazovala na jednu podobnou, kterou jsme v šerém dávnověku představili ve Vagonu. Jmenovala se „Cesta na Strahov“ a pojednávala o vzácných návštěvách v roce 1990, pře přelomovým koncertem Rolling Stones. Tato výstava na ni navázala a zobráběla toto téma „od Strahova ke Strahovu“, tedy v letech 1990–2005.

Párplové bez Gillana i s ním (a obráceně). Skoky z první galerie Lucerny do davu při koncertu Ramones. „Jsme v Československu, že?“ ptá se Nick Cave štábu Českoslovenké televize. Pink Floyd na Strahově, Bob Dylan na Židovském hřbitově, Lemmy na jamsessionu v Bunkru. A další tématické příběhy té bohatýrské doby.

Výstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasVýstava Přišli včasPlakáty z koncertů první poloviny 90. letPlakáty z koncertů první poloviny 90. letVernisáž výstavyVernisáž výstavyVernisáž výstavy

Průvodce výstavou (ve formátu PDF) (1 MB)