Tvrdá hudba v těžké době aneb Československý hard rock a heavy metal v časech totality. - Výstavy Popmusea

Výstavy v Popmuseu

Tvrdá hudba v těžké době aneb Československý hard rock a heavy metal v časech totality.

Vernisáž: čtvrtek 4. 4. 2013, ukončení: 12. 5. 2013

Hard rock a heavy metal (a jeho různé odnože) patří v Čechách k nejpopulárnějším hudebním žánrům a vykazují mimořádně stabilní a oddanou fanouškovskou základnu. Kde se tu ale vzal? Jak došlo k jeho nevídanému rozmachu a boomu? Ptáte se nás kdo to byl a komu za to dík? Na tyto otázky jsme se pokusili dát odpověď.

Vyklubala se z toho oblíbená výstava s nezapomenutelnou vernisáží s metalovou klipotékou a středeční chvilkou metalové poezie, kterou si můžete prohlédnout i na těchto stránkách. A to jak ve fotografické pohybové studii, tak na videu.

Výstava Tvrdá hudba v těžké doběVýstava Tvrdá hudba v těžké doběVýstava Tvrdá hudba v těžké doběVýstava Tvrdá hudba v těžké doběVýstava Tvrdá hudba v těžké doběVýstava Tvrdá hudba v těžké doběVýstava Tvrdá hudba v těžké doběVýstava Tvrdá hudba v těžké doběVýstava Tvrdá hudba v těžké doběVernísáž výstavy Tvrdá hudba v těžké doběVernísáž výstavy Tvrdá hudba v těžké doběVernísáž výstavy Tvrdá hudba v těžké doběVernísáž výstavy Tvrdá hudba v těžké doběVernísáž výstavy Tvrdá hudba v těžké doběVernísáž výstavy Tvrdá hudba v těžké doběVernísáž výstavy Tvrdá hudba v těžké doběVernísáž výstavy Tvrdá hudba v těžké doběVernísáž výstavy Tvrdá hudba v těžké doběMetalová klipotéka - přípravaKlipotéka - akce Klipotéka - akce Klipotéka - akce Chvilka metalové poezieChvilka metalové poezieChvilka metalové poezieChvilka metalové poezieChvilka metalové poezieChvilka metalové poezieChvilka metalové poezie

Průvodce výstavou (ve formátu PDF) (1,2 MB)
Čtvrteční chvilka metalové poezie 1_xvid.avi (82,7 MB)