Život a doba Vladimíra Mišíka - Výstavy Popmusea

Výstavy v Popmuseu

Život a doba Vladimíra Mišíka

(7.3.2007 - 3.6.2007)

V historii Popmusea byla výstava Život a doba Vladimíra Mišíka svým způsobem přelomová. Byla totiž první, kterou Popmuseum věnovalo jediné a dosud žijící osobě.

Součástí vernisáže výstavy byl i křest knihy Vladimír Mišík – Sklízím, co jsem zasel, kterou vydalo nakladatelství NC Publishing. Kniha byla druhým, výrazně doplněným vydáním životopisného rozhovoru Ondřeje Bezra s Vladimírem Mišíkem, publikovaného nakladatelstvím Petrov v roce 1999. Kdybychom tehdy tušili, že bude ještě jedno… a možná ještě jedno!

Výstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaPlakát ke koncertu Rolling Stones, na kterém si Vladimír Mišík užil svých patnáct minut slávy. Nepovolená verze Karla Halouna.Plakát Vladimíra Mišíka vydaný Sekcí mladé hudby.Výstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra MišíkaVýstava Život a doba Vladimíra Mišíka

Projekce k výstavě. (190,8 MB)